Terot - úvod

23. března 2014 v 14:05 | Terry
Po staletí jsou tyto karty zdrojem fascinace a tajemství. Okouzlují nás tajemnými obrázky a symboly. Nikdo přesně neví, jaká je jeho původ, či jak to, že vážně funguje. Dokážeme-li se vcítit do jeho obrázků, můžeme hlouběji pochopit nejen sami sebe, ale také své okolí.

Tarotový balíček se skládá ze 78 karet, jež se dělí do dvou skupin, 22 karet patří do velké arkány a zbylých 56 pak do arkány malé, která je velice podobná běžným hracím kartám. Velká arkána vypovídá o hlavních, rozhodujících chvílích v našem životě (vítězství, činy, tragédie) a malá arkána pak zodpovídá otázky všedního života a každodenních starostí.

Tarot patří k jednomu z mnoha populárních způsobů, jak se dozvědět něco o své budoucnosti. Díky své zajímavosti a zároveň jisté tajemnosti se i dnes, stejně jako tomu bylo před staletími, těší veliké oblibě.

Tarot by měl symbolicky naznačit, co cítíte. Odráží vaši psychickou a emocionální situaci a zobrazuje osoby a události, které vám zasahují do života. S rostoucími zkušenostmi budete sami schopní interpretovat význam té které karty, pro začátečníky je však vhodné, aby se řídili všeobecnou interpretací.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.